Homo-Jaska lyö naamaan

Tsiisukset Kristukset.
3898
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

uppos kansaan tuokin uho! Ihan feikkinähän se sanoi että rupee kohta lyömään jotakuta naamaan.

Äänestä
  • näkeehän sen kaikki, ettei tollanen ruikuli onnistu ees hyttystä pelottaan. turha jannu, pois vaan.

    Äänestä

  • Tuo jätkä ei osaa mitään feikkiä eikä näyttelyä heittää. On vain tyhmä itsensä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Manchester kirjoitti:

Tsiisukset Kristukset.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu