Totuus agressiivisuudesta

Tämän palstan kirjoittelijat ovat huomattavasti asukkaita agressiivisempia!!!
41230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Samaa mieltä ;)

Äänestä

voida turvallisuussyistä enää talossa tarjoilla. Jaakko ulos!

Äänestä
  • ett tarjoilu loppu.
    Ja jos näillä palstoilla on agressiivisia niin so what - eivätpähän oo ainakaan talossa.

    Äänestä

pelottaisi joutua väittelemään näiden ihmisten kanssa siitä onko jaakko aggressiivinen. ne jotka sanovat että on, sanovat sen näin "v*ttu s**tanan agressiivinen pelle!" hahahaah. aistin jo nyrkin nokassani jos väittäisin vastaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mummi64 kirjoitti:

Tämän palstan kirjoittelijat ovat huomattavasti asukkaita agressiivisempia!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu