JENNI ÄRSYTTÄVIN

7 päivää lehden äänestyksessä viikon 41 ärsyttävimmäksi asukiksi on valittu Jenni. Mikä Jennissä ärsyttää?
81164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Jenni on kaksinaamainen ja kieron oloinen tyyppi.
Jennin jutut ovat ristiriitaisia toisista asukkaista. Haukkuu mm. joitain toisia vaikeasti lähestyttäviksi, mutta onkin itse sellainen. Niin ja Jenniähän saa lähestyä vain silloin kuin tämä mustatukka muidu itse haluaa. Enpä haluaisi tuollaista muidua kaverikseni tai työkaverikseni. Jenni on rasittava ja epäaito ja puhunut jo monta kertaa itsensä pussiin. Lisäksi hän vaikuttaa kovin määräilevältä. Jennin ei kovinkaan mukava luonne paistaa hänestä läpi ja pitkälle.

Äänestä
  • Jenni saatava ulos. Mutta... Ei taida onnistua ,kun on BB:n suosikki. Että joku voi olla ärsyttävä. Ja noin täynnä itteensä. Minä ja minä.Jenni saa tehdä talossa(rikkoa sääntöjä) mistä joku toinen jo lentäisi ulos .NIIN VÄÄRIN !

    Äänestä

  • mansesta nääs kirjoitti:

    Jenni saatava ulos. Mutta... Ei taida onnistua ,kun on BB:n suosikki. Että joku voi olla ärsyttävä. Ja noin täynnä itteensä. Minä ja minä.Jenni saa tehdä talossa(rikkoa sääntöjä) mistä joku toinen jo lentäisi ulos .NIIN VÄÄRIN !

    Mitenkä niin Jenni epäaito? Ihan aidoimmista päästähän hän on. Aikuinen nainen.

    Äänestä

  • vanhempi rouva kirjoitti:

    Mitenkä niin Jenni epäaito? Ihan aidoimmista päästähän hän on. Aikuinen nainen.

    Aito, suoraselkäinen kansalainen.
    JENNI VOITTOON!

    Äänestä

  • vanhempi rouva kirjoitti:

    Mitenkä niin Jenni epäaito? Ihan aidoimmista päästähän hän on. Aikuinen nainen.

    Olen yksi niistä Seiskan Jenniä äänestäneistä ärsyttävimmäksi.(2. on Hanne). En vain pidä hänestä=kaikki ei tykkää kaikista. Eikä tuo lie iästä riippuvaista kuka kenestäkin tykkää.

    Äänestä

Jennissä ÄRSYTTÄÄ sen käskytys, pomoilu, minäkeskeisyys, suvaitsemattomuus. - Jennissä ärsyttää koko sen persoona!

Äänestä

ilkeä.

Äänestä

Tuntuu siltä että mitä voimakkaampi nainen / mies, sitä enemmän vihaajia, koska eivät itse pärjäisi hetkeäkään itseään viisaamman seurassa, vaan joutuisi kerta toisensa jälkeen tuntemaan itsensä tyhmäksi. Eikä se ole viisaamman vika, ihan vaan tiedoksi. Jenni on ollut paras kilpailija talossa, ja toivottavasti voittaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


7 päivää kirjoitti:

7 päivää lehden äänestyksessä viikon 41 ärsyttävimmäksi asukiksi on valittu Jenni. Mikä Jennissä ärsyttää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu