bbplazan plus/miinus gallupissa mialla selkeä johto.
myös vedonlyöntitoimistojen voittokertoimet povaavat Jaakon lähtöä.
myös vedonlyöntitoimistojen voittokertoimet povaavat Jaakon lähtöä.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Näinhän se on. Ei ole Jaakosta saatu irti juuri mitään.
Yhdistyneet Miranfanit
---------------------------------
http://miranfanisivut.50webs.com/
katsoppas tuonne
http://www.keskustele.com/bbvarjoaanestys/
siinä siis lukee, kuka häädetään talosta..Mia siis lähtee talosta kuin nato-ohjus.
Mian kaltasta narisijaa ei kukaan halua talossa katsoa. Lisäksi äänestäjät haluaa pitää jaakon talossa ettei miehet jää taas alakynteen.
Jaakkofanit, nukkukaa yönne rauhassa, jaska pysyy talossa ilonamme vielä pitkään ja tulee antamaan vielä paljon hyviä hetkiä meille kaikille, kunhan jaakko pääsee vauhtiin.
http://www.bblaza.net
sekä vedonlyöntitoimistojen kertoimet kertovat selvää kieltä. Jaakko tippuu.
Ei tule ikävä.
http://www.keskustele.com/bbvarjoaanestys/
tapahtuu miinuspotilla :)
Pelkkää paskaa se jaska on siellä tähänkin asti tuottanut. Ulos vaan ja vauhdilla!
Ei pystynyt kännissä käyttäytymään, eikä peittämään inhoan Karia kohtaan. On itse niin nättiä poikaa mielestään, että varmaan Kaki ällöttää. Muillakin todennäköisesti erinäisiä ajatuksia Kakista, mutta sentään jotain sivistystä ja tapoja miten toista ihmistä kohdellaan.
Jaakko-'Mies' pistää naamaansa jotain pohjavoiteita ja läpsyttelee poskiaan peilin edessä. On siinä sankari. Naismainen hissukka, jolla isot luulot itsestään.
Ulos kotiinsa peilailemaan kuvaansa!
sunnuntaina mari kakon piinapenkkiin ja siitä terapiaan.