Corralejo, Las Marismas

Onko kukaan ollut kyseisessä hotellissa? Otimme täysihoidon, ettei tarvii aina arpoa missä syödään :) Minkälainen hotelli ja onko sapuskat hintansa arvoisia?
3373
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ollaan 1.11.06 lähdössä ja otettiin aamupala meny,et kun tullaan takas voin kertoa millainen oli aamupala Las Marismasissa.
.

Äänestä
  • Huippu laaja valikoima aamupalalla, kannattaa ottaa.Munakkaita ja pekonia,kanamunia paisteltiin tuoreeltaan.Leipää kahvia leikkeleitä ja hedelmiä joka lähtöön.
    Sunnuntaina vielä shamppanjaa ja lohta tarjolla.Tarjoilijat vei likasia lautasia
    ripeästi pois,ja uutta haettiin aina puhtaille lautasille....luxusta :)..........

    Äänestä

  • Onko tietoa ko. hotellin all inclusivesta.
    Kannattaako se ottaa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


--- kirjoitti:

Onko kukaan ollut kyseisessä hotellissa? Otimme täysihoidon, ettei tarvii aina arpoa missä syödään :) Minkälainen hotelli ja onko sapuskat hintansa arvoisia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu