kysymys petra keittiöistä

Onko kellään kokemuksia petra keittiöistä?
63545
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

hankkineena toteaisin, että rahalle saa hyvin vastinetta.

Äänestä
  • ja hyvä on.

    Äänestä

ilman muuta!

Äänestä

Kyllä on kokemusta; meille on juuri asennettu Petra-keittiö. Kaikki sujui todella moitteettomasti, tavara tuli ehyenä perille, asentajat laittoivat kaapit paikoilleen.
Otin keittiön pakettina, ja minulle piti tehdä myös LVI töitä ja sähkötöitä, kaikki on sujunut kuin todella hyvin. Rahalle saa tosiaan vastinetta.

Mutta toinen firma, Puustelli olikin sitten varsinainen huijari firma; kävi kotona piirtämässä keittiön ruutupaperille ja kun pyysin tarjousta kirjallisena, ei sitä ehdittykään tehdä. Koskaan sieltä ei tullut keittiötä tietokonekuvana, eikä sen koommin tarjoustakaan kirjallisena. Joten Petra sai rahani, ja olen tyytyväinen.

Äänestä
  • Elikkä siitä päästään jouhevati siihen,että mm Petra kalusteetkin ovat NOVARTIN valmistamia(niin kuin Ala carte,Prima ja moni muukki).Ja itte ku on olluna Novartin aliurakoitsijana about 2 v voisin totea,et toimitukset ja asennukseet toimii moitettomasti(toisin ku esim Kankarin kalusteissa)...

    Äänestä

Meille laitettiin kesällä Petrakeittiö ja täytyy sanoa että olen tosi tyytyväinen keittiööni. Toimitus ja kaikki muukin pelasi niin kuin oli sovttu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oku kirjoitti:

Onko kellään kokemuksia petra keittiöistä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu