mp3

Mistä sais kännykkään jonkun winampin tapasen musiikin kuuntelu ohjelman??
5600
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

KErro puhelinmalli, niin sitten saattaa tietää..

Äänestä
  • elikkä nokian 6125

    Äänestä

  • 6125 kirjoitti:

    elikkä nokian 6125

    Se on peruspuhelin ->siihen ei valitettavasti saa parempaa soitinta.. Pakko tyytyä kännykän omaan... :)

    Äänestä

  • sonierkkaaja kirjoitti:

    Se on peruspuhelin ->siihen ei valitettavasti saa parempaa soitinta.. Pakko tyytyä kännykän omaan... :)

    Entäs löytyykö Motorolan V360 malliin muuta ohjelmaa, kuin se perus?

    Äänestä

  • hexan kirjoitti:

    Entäs löytyykö Motorolan V360 malliin muuta ohjelmaa, kuin se perus?

    Ei saa, samasta syystä, enka ainakaan tähän asti oo kuullu java-mp3soittimesta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


gstrths kirjoitti:

Mistä sais kännykkään jonkun winampin tapasen musiikin kuuntelu ohjelman??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu