Chilen neiti

Pelastin meille neitokaisen.Tänään huomasin että eka kertaa verkkoa alkoi kutomaan hieman.
Neidillä on terraariossa juurakkoa ja siinä näkyi sinisiä pilkkuja joita ei ollut ennen kuin pienen verkon teki.Mitä ne pilkut on?
2387
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

veikkaampa

Äänestä
  • Ei home ole sen väristä.Ja on samaa kantoa kuin on toinenkin mikä samassa terraariossa on. Ja liskolla on samaa kantoa. Ihmettelen siksikin asiaa kun ne tuli samaan aikaan kuin neiti alkoi verkkoa kutomaan. Tosin jätti sen homman kesken.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tarantula kirjoitti:

Pelastin meille neitokaisen.Tänään huomasin että eka kertaa verkkoa alkoi kutomaan hieman.
Neidillä on terraariossa juurakkoa ja siinä näkyi sinisiä pilkkuja joita ei ollut ennen kuin pienen verkon teki.Mitä ne pilkut on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu