Dedicated server

Miks mulla ei toimi css dedigated server??
Olen yrittäny kaikkea mutta ei se vaan toimi. :S
Voiko dedicated serverin ladata jostain netistä? tai no kyllä sen voi, mutta mistä??:D
plzplzplz kertokaa joku osoite josta sen vois ladata.
2145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mikä on css ku haluisin tietää koska kakki puhuu siitä.Voiko sen ladata netistä?Mikä on sen oikee nimi?Jos joku vois kertoo nii se ois hyvä.

Äänestä
  • CSS on lyhenne Counter-Strike: Source- pelille. Counter strike source on internetissä pelattava räiskintä/tiimipeli, jossa pelataan kahdella puolella; counter terroristeina ja terroristeina. Peliä ei saa ladattua ilmaiseksi mistään, se on siis maksullinen. Peli tulee esim. Half-Life 2:n kanssa tai counter-strike source- pelipaketeissa. Lisäinfoa osotteesta:

    http://fi.wikipedia.org/wiki/Counter-Strike

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Counter strike source kirjoitti:

Miks mulla ei toimi css dedigated server??
Olen yrittäny kaikkea mutta ei se vaan toimi. :S
Voiko dedicated serverin ladata jostain netistä? tai no kyllä sen voi, mutta mistä??:D
plzplzplz kertokaa joku osoite josta sen vois ladata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu