Tuossa loppukesästä, olin "Miran" kanssa kävelyllä metsässä, "tietysti suunnittelemani asia". No meidän piti viettää Miran kanssa, semmoinen viikonlopun metsäretki, luonnon helmassa, ja katsella lintuja.
Kuinka ollakkaan, koko retki jäi siltä osin miltei toteuttamatta. Kun olimme patikoineet näreikössä useamman tunnin, tulimme semmoiselle aukiolle, siihen sitten pystytettiin teltta.
Ja istuskelin sitten hetkisen aukean reunassa jääneen kannon nokassa, kun "Mira tuli luokseni, ja sanoi, teltta on jotenki huonosti paikallaan, voikko ny tulla kattoo sitä.
No mikäs siinä, homma kuitenkin muuttui vallan muuksi, ku ryömin telttaan, katsoon tukikeppejä, Mira tuli perässä, ja sen jälkeen kepit jäi toiseksi.
Mira alkoi riisumaan itseään, pusero, verkkarit, lyhyt t-pusero. Alus vaatetuksena, ohuet mustat stringit, mistä näky lähes läpi, ja mustat pitsiset rintaliivit.
Mira riisui mun paidan ja housut pois, kohta huomasin olevani Miran kanssa teltassa kahden, ja alastomana. Makasin seläälläni telttapatjan päällä, ja Mira oli kyrpäni kimpussa.
Ensiksi en tiennyt, mitä olisin tehnyt, kunnes Mira kumartui lähemmäs päälleni, aloin hyväilemään hänen rintojaan. Sitten käänsin Miran seläälle, ja aloin vuorostani nuolemaan hänen pilluaan.
Mira oli ihan jo orgasmien kourissa, hänen pillunsa oli märkä, js sykki, kun nuolin sitä pitkin vedoin alhaalta ylöspäin.
Vaihdettiin asentoa, ja nyt makasin seläälläni, Mira makasi päälläni, ja otti kaluani suuhun, minä jatkoin pillun nuolemista, tunsin miten kyrpäni koveni, ja mällit alkoivat jo olla lähellä.
Mira nousi päältäni ja oli nyt nelin kontin teltassa. Survoin kovan kyrpäni takaapäin Miran märkään pilluun, höyläsin kuin viimeistä päivää, ja kyrvässäni tykytti jo armottomasti.
Vaihdettiin asentoa jälleen. Nyt Mira alkoi ratsastaa, kuin paraskin cowboy. Villilänsikin olis jääny toiseksi kaakkeineen, niin hurja oli memno, huokaukset ja nautinnon huudot, vain lisäsivät entisestään kiihoitustani, en kovinkaan kauaa vois enää kestää.
Sisimmässäni ajattelin, kuinka kovin kiimainen tuo narttu on, eikö se jo riitä. Mutta en voinut muuta kuin alistua Miran ratsastukseen. Nyt Mira huusi melkein jo suoraa huutoa.
Enkä minäkään enää pystynyt pitämään mällejäni sisässä. Vaan laukesin viimein Miran kauniiden kasvojen päälle. Sperma valui, mutta Tyttö oli kuin toisesta planeetasta, hän vain nautti ja huokaili tyytyväisenä.
Siistiytyminen olikin sitten vallan toinen kokonaisuus, sillä aukion toisessa reunassa meni joki, ja siellä sattu olemaan muutama karhu, joten tilanne oli pahin mahdollinen. Tosin se on jo kokonaan toinen kertomus, loppujen lopuksi kaikki päättyiin hyvin, tuon metsä reissun päätteeksi.
Mira näet on naapurin tyttö, joka halus retkelle, joten tämä oli mun reissuni hänen kanssaan.
Palautetta otetaan vastaan.
metsässä
9
20201
Vastaukset
- ou jeah;)
Lisää=) hieno tarina:)
- Palauteta
???????????????????????????
- Miranen
Sitä Jatkoo On Aivan Pakko laittaa Heti. HETI.
Kirjota Se Jo;D - ketjupolttaja
Tähän tarinaan on koht sillään tulossa jatko-osa.
- tehdä jatkon
niihin ketjuihin? Teetkö liitokset niittaamalla vai millä lailla, sokkahan ei tahdo pitää yli 200 km/h vauhdissa. Kerrohan sitten kun kerkeät.
- kävi
niiden ketjujen kanssa, poltitko taas ne? Mitenkä tulitte pois metsästä pyörällä jos ei ollut ketjuja, häh ?
- tämän Miran
persettä? Musta tuntuu että sieltä lemahti melkoiset hajut.
- Miran ystävä
Viime kesänä lähdin kissaa ulkoiluttamaan talomme takan olevaan metsään. Kävelytin mirriä muutaman kymmenen metrin päähän tonttimme rajalta kun huomasin pienellä aukiolla olevan teltan. Kävelimme polkua pitkin lähemmäksi kun aloin kuulla jotain meteliä teltasta.
Lähemmäksi tultuamme aloin saada selvää äänistä. Naisääni kiroili ja nimitteli jotain toista henkilöä tuhkamunaksi ja eunukiksi, homoksi ja impotentiksi imbesilliksi. Miesääni yritti jotain sanoa väliin mutta ei saanut ääntään kuuluviin naisen melskaamisen seasta.
Hetken kuluttua teltan ovivetoketjut alkoivat kurahdella ja esiin työntyi naapurin Mira punaisena kasvoiltaan. Samalla hän veti stringejä takaisin jalkaansa ja ja syljeskeli.
Minut huomattuaan hän ryntäsi kaulaani ja alkoi selittää joutuneensa jonkun homon kanssa telttaan, joka oli yrittänyt nussia mutta ei ollut saanut seisomaan. Kyrpäkin oli ollut pikkuinen pippeli, arviolta 12 cm pitkä ja laiha kuin laihialainen onkimato.
Tämä homo oli kertonut polttaneensa Miran pyörästä ketjut niin ettei sillä pääse pakoon ja luvannut sitten uusia ne jos Mira suostuu sukupuoliyhteyteen hänen kanssaan. Mira oli lupautunut hommaan ja siksi joutunut telttaan yhdessä tämän homppelin kanssa.
Ja nyt hän oli järkyttynyt ja aivan shokissa kun ei ollut saanutkaan vaikka oli jo ehtinyt asennoitua aktiin. No, minä rauhoittelin tyttöä, kävelimme vajaan sadan metrin päässä olevalle tielaitoksen varikolle, jossa oli tiekarhuja.
Istuimme tiekarhun astinlaudalla ja juttelimme pari tuntia kaikista maailman asioista. Mira rauhoittui ja päätimme seuraavana aamuna lähteä hakemaan Miran pyörää ja lupasin laittaa siihen uudet ketjut ketjupolttajan polttamien tilalle.
Toivotimme toisillemmem kauniita unia ja painuimme kumpikin omiin koteihimme nukkumaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimedia: Räsänen vei Lindtmanilta pääministerin paikan
Lisäksi suomalaiset ovat innostuneet tuhlaaman, koska kuluttavat inflaation verran enemmän rahaa. Eikö porvarimedialla572804Ruotsi laskee jälleen bensaveroa, Riikka irvailee tumput suorana
Euron bensa oli persujen vaalilupaus, mutta kohta alkaa olla kolmosella alkavia litrahintoja. Meanwhile in Sverige: "362419SE TAPAHTUI - Pekka Aittakumpu: Avioero
Perussuomalaisten kansanedusta Pekka Aittakumpu käy parhaillaan avioero prosessia. Aittakumpu on siviiliammatiltaan past941970Anita ei saanut Heikkiä pihalle
Kemijärven kaupunginvaltuusto ei tehnyt tietoisesti laitonta päätöstä. Heikki johtaa kaupunginhallitusta yhäkin.851305Martina Aitolehden rinnalla nähty Matias Petäistö yllättää - Uusi aluevaltaus TV:ssä!
Matias Petäistö on tuttu Erikoisjoukot-realityn tiukkana kouluttajana. Hän on myös tuttu näky Martina Aitolehden parina,301139Emotionalisuuden puute.
Joillain ihmisillä ei vain ole sitä "jotain". Heille kaikki täytyisi "vääntää" rautalangasta. Mutta heistä ei vaan o155841Sait mut mies heikoksi
Yllätti tämä asia nyt kyllä. Olet ollut mielessä koko ajan. Ei riitä pelkkä kevät nyt syyksi. Veit jalat alta. Pannaan m80774Ei ole vaikea päättää kumpi
Hän on vaimomateriaalia. Sinä olet vain tuollainen pieni kiusankappale.. Revi siitä.52706Ymmärrätkö jo nyt, että
Vetäytyminen ei kannattanut? Asioista pitäis puhua rauhassa hyvässä hengessä eikä lakasta maton alle. Yhdeltä ihanalt44682- 43665