Mökkiliesi

Onko kokemuksia puulla lämpiävistä kevyistä mökkiliesistä? Olemme katselleet esim. Lämpöpuun Rame-mökkiliettä, hinnoista ei vielä tietoa. Mitä muita valmistajia löytyisi? Liesi tulisi rossilattian päälle eli kovin painavaa emme voi valita
11130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

narvilla ainakin on liesiä, painaa sellaiset parisata kilo ja toinen hiukan kevyempi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


:) :) kirjoitti:

Onko kokemuksia puulla lämpiävistä kevyistä mökkiliesistä? Olemme katselleet esim. Lämpöpuun Rame-mökkiliettä, hinnoista ei vielä tietoa. Mitä muita valmistajia löytyisi? Liesi tulisi rossilattian päälle eli kovin painavaa emme voi valita

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu