Eikö tällä palstalla saa esittää mielipidettään Tjäreborgista? Nettisivut on aivan kamalat!
Arvostelin Tjäreborgin nettisivuja
9
1729
Vastaukset
- puhut
Sivut on sekaiset mutta pahin vika on niiden
todella tahmea toimiivuus. Joku on kikkaillit
sellaisten asioiden kanssa jota ei osaa.
Jo pelkästään äkkilähtöjen näkeminen voi kestää
pari minuuttia kun sen pitäisi tapahtua max. 2 sekunnissa.- Marienhof
ollenkaan äkkilähtösivuille kun tänään yritin. Ei ollut ensimmäinen kerta kun ei toiminut, nyt viime aikoina on toiminut todella huonosti Tjäreborgin äkkilähtösivut. Kerran olen tainnut päästä katsomaan äkkilähtöjä nyt viimeisen viikon aikana ja päivittäin käyn (tai siis yritän käydä) sivuilla.
- -Susku-
...arvostelin niitä nettisivuja. Kohta oli mun teksti poistettu. Eli se näköjään sitä Tjäreborgin vastaamista kysymyksiin...
- Tjäreborg
Tervehdys ja kiitos palautteestasi. Viikonlopun aikana ja maanantaina tekninen vika on häirinnyt verkkosivujemme toimivuutta ja tästä syystä sivujen latausajat ovat olleet pitkiä ja toimivuus hyvinkin tahmeaa. Eilen iltapäivällä saimme vian korjattua ja tämän jälkeen sivustomme on toiminut normaalisti.
- eii
toimi meillä vieläkään kunnolla. Latausajat todella pitkiä. Muutenkin sivustoissa olisi pelkistämisen varaa, aika hankala etsiä tietoa.
- posso
Jaa, mulla ainakaan o ollut mitään ongelmia koskaan. Päivittäisitte ne wintoosanne tähän päivään, muumiot
- minääääääää
vieläkään äkkilähdöt! Mikä on kun ei sivulle pääse????
- Aurinkomatkoihin
Kaikista selkeimmät ja helppokäyttöisimmät sivut on Aurinkomatkoilla. Kun itse lähden varaamaan matkaa, menen aina ensin katsomaan Aurinkomatkoilta, vaikka sinänsä matkatoimistolla ei ole minulle minkäänlaista merkitystä. Nettisivut ratkaisee!!!
- Totta...
Totta se, että Aurinkomatkojen www-sivustot ovat selkeät ja helppokäyttöiset. Esim. yksin matkustavan henkilön on helppo varata matka sieltä, koska lisäpalvelut (huonelisä, yms.) on eriteltynä selkeästi.
Tjäreborgin ja Finnmatkojen sivustojen kautta matkojen varaaminen on vaikeaa, mutta onnistuuhan se, kun tarpeeksi pähkäilee. Jouluksi ja uudeksi vuodeksi olen menossa Gran Canarialle, ja tuon matkan varasin Tjäreborgin www-sivustoilta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt333174Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.441589Kun kohtaat jotain ainutlaatuista
ja upeaa, johon rakastut ehkä ensimmäistä kertaa ihan tosissaan. Sitten sähläät kaiken omien epävarmuuksien vuoksi. Eikö19991Mua ahdistaa
Tämä juttu. Miksi nainen torjuit minut vaikka kiinnostuksen merkkejä oli? Eihän tämän jutun olisi tarvinut johtaa sen pi32979- 59943
Ei tämä enää tervettä oo
Sydän pamppaillen oon jo tunnin meinannu laittaa sulle viestiä... Sormi tärisee lähetä kuvakkeen kohdalla.22938Tuli vain mieleen
että etkös sä yritäkin muiden miehiä? Se sun tuttava kertoi. En arvosta tuollaista naista, ihmekös kun oot sinkku. m -37850Perämoottoreiden huolto melkoisen kallista
Minulla on tuollainen keskikokoinen perämoottori ja yleistä merkkiä. Kyselin sille keväthuoltoa paikallisista liikkeistä36813Tanskademarit: ilman risusavottaa ei rahaa!
Näin persuna on pakko ihailla noita Tanskan demareita. Tanskalaisessa sosiaalidemokratiassa ei työtön saa rahaa ellei os173793- 48709