pottunokka

kukas se kilpailija on jolla on se hirvee pottunokka. ja entäs se joka pitkatukka kalju
41287
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

..et katsoisit BB-sivuilta, jos et muka tiedä ihmisiä talossa!

Äänestä

Se "pottunokka Mia ja se "kalju-pitkätukka" on Olli.

Äänestä

sitten on tämä tommih, finninaama, hörökorva, joka sieltä äidin helmoista huutelee

Äänestä

Ainakaan kenelläkään Subin sivuilla olevista ihmisistä ei näytä olevan hirveetä pottunokkaa.

Kalju pitkätukka kuuluu samaan sarjaan, eli väkisin keksityt "ulkonäkövirheet".

Mitä tyydytystä sinäkin tuosta saat?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tommi h kirjoitti:

kukas se kilpailija on jolla on se hirvee pottunokka. ja entäs se joka pitkatukka kalju

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu