Millainen mahtaa olla Anttilan myymä HP Pavilion Media Center 7540?? Onko kokemuksia? Toimiiko Windows XP Media Center Edition 2005 kaatumatta?
Onko teillä myös HP:n näytöt HP:n koneissa? Anttila myy tuon kanssa HP vs19e:tä, W19-laajakuvanäyttöä ja f2105-laajakuvanäyttöä. Kokemuksia noista?
Onko teillä myös HP:n näytöt HP:n koneissa? Anttila myy tuon kanssa HP vs19e:tä, W19-laajakuvanäyttöä ja f2105-laajakuvanäyttöä. Kokemuksia noista?
Vastaukset 5
Vanhimmat
Joo, itse ostin muutama päivä sitten ko paketin, (999 eur) juuri Anttilasta.
Alkuun ainakin on MC, samoin kuin muutkin sovellukset toimineet hyvin; on mm. hyvä ja tarkka kuva eikä vielä ainakaan ole kaatuillut!
Myös laajakuvanäytön eka vaikutelma hyvä ja myönteinen (aiemmin mulla oli tavallinen "korkea" 19-tuumainen vehje).
Katellaan jatkossa miten menee - kommentoin tarvittaessa asiaa.
itsellä on m7530.fi ja toiminu kaikki pelit tähän mennes ja tv toimii kaikki toimii unelmallisesti...
Heips. Oletteko polttaneet recovery-levyt? Jos kyllä, niin ottakaa yhteyttä [email protected]. Koneessa rekisteri sekaisin eikä voi palauttaa järjestelmää. Tarvitsee cd-levyt.
Voit tilata ne koneen huoltopaikasta.
Sinulla on vielä takuuta jäljellä.
Jos koneesi on Hp,niin kun alkuruutu on mennyt,
niin ränkkää F8-nappulaa,tulee mustaruutu ja valikko. Kun nappula alkaa piippaamaan,sitten voi lopettaa.
Valitse täältä ensin virheenkorjaustila,jos ei tämä toimi,valitse viimeeksi toimiva kokoonpano.
sitten menet vikasietotilaan,jos ei tämäkään toimi ja pidät netin kiinni ja pistät järjestelmänvalvojalla itsesi sisään. lataus voi kestää 4-5 minuuttia.sitten se kertoo missä mennään ja päästää sinut windowsin vikasietotilaan.
valitse levyn ehetys ka otan näytönsäästäjä pois päältä eheytystä ennen.
kyllä toimii taas jotenkin.Sitten kokeile käynnistä valikosta etsiä ohje ja työkalut kohta ja sieltä valitset sitten uudelleenasennus etc..
koeta selvitä.
Joo...kiitos vaan vihjeistä. Oli siinä paljon muutakin nurin. Ei mitkään tavan temput tehonnu, mut toimii taas. Tilasin ne levyt ja ovatten tallessa vastaisen varalle.