mää oon aatellu vaihataa asetta ku mulla on aina ollu scimmy niin voisin vaihtaa aseen johonki muuhun mut mihinkä (rune) aseeseen mä sen vaihtasisin vai kannattaako vaihtaa mihinkään?
en oo membu eli tietty rune aseeseen mut mihin?
en oo membu eli tietty rune aseeseen mut mihin?
Vastaukset 9
Vanhimmat
No jos haluut hyvän niin suosittelen rune b axe tai rune longii mutta ei 2h se on hias
Scimmyt helevettoo ja longit tilalle!
älä kuuntele tota Pask44 vaan ota r scimmy ja sinä tunge se longis perseesees
miten eroaa scimmy ja longi muuten kuin nopeudessa?
longil hittaa 1 hit enenmän mut r scimmyl paljon nopeemmin kun longil eli scimmy ainakin pk aseena käytä scimmyy
b-axe on paree ku scimmy ja longsword b-axe hittaa 2 paremmin eli kannattaa hankkii b-axe sil nopeudel ei teee paskaakaaan
ehkä kannattaa käyttää rune batleaxe en oo ihan varma kuitenkaa
osta rh2 ja rune scimmy kehitä jätkät 70 jos oot nii osta rune full jos on niin hyvä ja sit pkolle.... saakeli sain eilenki rh2 ku iskin 24 nii saradom full ja blue party hatun vetäkää kätee kekkö sanoo rh2 huonos vaikka on hidas mut free mailman tehokkain ase
Minne tää maailma onkaa menos? eiks kukaa tajuu et rune scimmy on PARAS ase mut wildussa rune scimmy rune 2h on ihan hyvä.. mut paras on range r2h :=) 99 range 99 str 99 att def 1 ... prayer 44 ja silleen... Rune scimmy on paras ase freelle! Älä vaihda asetta!