N.F.S.M.W koodit

Most Wandet koodeja jos tiiatte nii ois kiva jos kerrotte.
3890
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

jokaisen pelin mukana on rekisteröitymis koodi jota kautta saat koodit peliin,eli ne on erit jokaisessa pelissä...

Äänestä
  • Ei kyllä tasan oo eri koodit, jos tarkotat ns. "huijaus koodeja" ne on samat jokaisessa levyssä sama.
    Mut jos takotatte cd:n koodia ni se on eri mut niihinkinon ns. yleisavain joka kelpaa jokaiseen levyyn

    Äänestä

  • joonasa kirjoitti:

    Ei kyllä tasan oo eri koodit, jos tarkotat ns. "huijaus koodeja" ne on samat jokaisessa levyssä sama.
    Mut jos takotatte cd:n koodia ni se on eri mut niihinkinon ns. yleisavain joka kelpaa jokaiseen levyyn

    miten pääsee siihen paikkaan mis ne koodit voi laittaa niinku pleikal

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hullu-kuski kirjoitti:

Most Wandet koodeja jos tiiatte nii ois kiva jos kerrotte.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu