mihin kansioon ladatut talot?

Hei!

Tässä taloja latailen the sims kakkoseen, tuli tässä vain mieleen että mihinkäs kansioon ne pitää purkaa? Ihan kuin olisin lukenut täältä joskus ettei taloja saa purkaa siihen tavanomaiseen Downloads-kansioon, vaan johonkin muuhun.

Kuka tietää ja auttaisi? : )
3154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

löytänet mun blogistani, jonne pääsee mun galleria sivuiltani.
Se lataus-tallennus-purku ohje on siel mun blogin oikeessa yläreunassa olevan otsikkolistan viimeisenä.
Toivottavasti siitä on sulle apua. :)

Äänestä

LotCatalog - kansioon

Äänestä

Kiitos kummallekin, vaikken kyllä tarvinnutkaan ohjeita purkamiseen ym. ; ) Kunhan vain tuon kansoin tietää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


. : jenna : . kirjoitti:

Hei!

Tässä taloja latailen the sims kakkoseen, tuli tässä vain mieleen että mihinkäs kansioon ne pitää purkaa? Ihan kuin olisin lukenut täältä joskus ettei taloja saa purkaa siihen tavanomaiseen Downloads-kansioon, vaan johonkin muuhun.

Kuka tietää ja auttaisi? : )

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu