http://www.canalrcn.com/noticias/index.php?op=info&idS=745&idP=119&idC=21058
Ja saanut kolumbialaisen "Estrella de Esperanza" (Toivon tähti) -kunnianosoituksen, joka annetaan maamiinan vammauttamalle henkilölle, tai henkilölle, järjestölle tai tiedotusvälineelle, joka aktiivisesti toimii maamiinoja vastaan.
Hän on käynyt
4
620
Vastaukset
- on...
käynyt parturissa:) tykkään kyllä Juanesista, oli sitten millaset hiukset tahansa... löysin tuon sivun joku päivä sitten, mut en ymmärtäny että mitä tekstissä sanottiin. kiitti kun vähän valaisit:)
- rupesin värkkään
http://sopivastipuhuva.helmiblogit.mtv3.fi/
Vain Juanes -faneille!
Häiriköt pysyköön poissa, kiitos! - kristall
rupesin värkkään kirjoitti:
http://sopivastipuhuva.helmiblogit.mtv3.fi/
Vain Juanes -faneille!
Häiriköt pysyköön poissa, kiitos!hyvät sivut olet tehnyt:) oli minullekin jotain uutta tietoa (vaikka aika paljon olen Juanesista asioita jo selvittänyt:))
mutta kiitos! - sopivastipuhuva
kristall kirjoitti:
hyvät sivut olet tehnyt:) oli minullekin jotain uutta tietoa (vaikka aika paljon olen Juanesista asioita jo selvittänyt:))
mutta kiitos!yritän sitä ajantasalle saada :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 501447
- 591381
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p10988- 60791
- 49774
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41755Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118607Sotekeskus
Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit32587Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit81582- 38556