Vankiloissa mielivaltaa

Tervehdys panpuille.
Lähetin poikaystävälleni isossa kirjeessä lähetyksen 4.10-06.
Vielä tänäänkään ystäväni ei ollut saanut kirjettäni!
Saavatko muka panput mielivaltaisesti pidättää kirjeitä.
Minne mahtoi hävitä KAHDET pikkuhousuni?
Ovatko nekin muka lainvastaiset!
Syyksi tuskin riittää sperma pikkuhousuissani,onko panpuilla oikeus ottaa DNA-näyte spermastani?
Otin tänään yhteyttä KARPOLLE.ASIANAJAJAAN.SOSSUUN.
Tästä ette selviä.
T:Itsekin lusinut
81554
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Siellähän homostellaan ihan vankien kanssa. Tosin ei homous vankilassa ole mikään ihme. Onhan siellä niin paljon poikamiehiä asuttamassa muurin vierustaa.

Äänestä

Sinulle Wärkkäri.Kaikki selviää aikanaan.Eihän pikkuhousut ole kalliita? Spermaakin varmaan saat taas tulemaan,soitat taas ironmiken käymään.Voimia sinulle,,,

Äänestä

Tiedoksi vain sulle, että onko vika nyt aina vankilassa. Käsittääkseni posti kuljettaa kirjeitä, joten vika sielläkin on mahdollisuus.

Äänestä

Saimme sen epäilyttävän paketin jota kirjeeksi sanot. Olemme tutkineet tarkkaan pakettia, sillä epäilimme sen sisältävän jotain luvatonta. Piakkoin saamme tulokset pikkuhousuista. Luulimme kuivuneen vaaleahkon nesteen olevan jotain huumaavaa.
Emme pahoittele tilannetta, sillä teemme vain työtämme.

Äänestä

hidastui lain tultua voimaan.ei sen takia että ne vaatisi jotain erityis tarkastusta, vaan siksi koska nyt ei tartte toimittaa kirjettä heti vangille.nyt me voidaan jättää ne toimiston nurkkaan postin laatikkoon makaamaan ja sanoa kerroksella että en tiedä mikä maksaa.nyt on hyvä kylvää epäuskoisuuden siemen vangin sieluun, että ei se muijas taida joutaa kirjoittelee, taitaa olla kiireitä vai harrastaako se tosiaan joka päivä ja ilta noin paljon ettei sinulle ennätä kirjoittaa edes.kyllä ukkoja syö kun herää mustasukkaisuus ja luulottelu siitä miten muijat huoraa sivilissä.jätkä kiertää kongia ihan hermona ja ajattelee että vieras sälli siellä uittaa jormaansa oman muijan sisällä.hieno juttu tämä uusi laki.

Äänestä
  • Ja käyn painamassa parin panpun muijia kun ukot on yövuorossa. Muijat kertoo, että niitten ukoilla on pienet munat ja ne laukee äkkiä.Kävin lomillaki niitä polkemassa.

    Äänestä

kovasti

Äänestä

mee hoitoon sekopää!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Todella pettynyt kirjoitti:

Tervehdys panpuille.
Lähetin poikaystävälleni isossa kirjeessä lähetyksen 4.10-06.
Vielä tänäänkään ystäväni ei ollut saanut kirjettäni!
Saavatko muka panput mielivaltaisesti pidättää kirjeitä.
Minne mahtoi hävitä KAHDET pikkuhousuni?
Ovatko nekin muka lainvastaiset!
Syyksi tuskin riittää sperma pikkuhousuissani,onko panpuilla oikeus ottaa DNA-näyte spermastani?
Otin tänään yhteyttä KARPOLLE.ASIANAJAJAAN.SOSSUUN.
Tästä ette selviä.
T:Itsekin lusinut

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu