A man went to the doctor's and said, "Doc, you gotta help me out, I'm constantly farting. Only they are silent and don't smell, in fact i've farted 5 times since coming in this room."
The Doctor looked at him and uttered, "OK, take two of these pills everyday for a week, then come back and we'll see how you are doing."
Two weeks later the man returns and yells at the doctor, "These pills you gave me didn't work, not only am I still farting all the time, but now they smell very bad."
The doctor looked up at the man and smiled, "Good, we've fixed your sinuses, now lets get to work on your hearing."
Pieruvitsi
jusa_
3
2675
Vastaukset
- !!! :/ !!!
Voisitteko ystävällisesti kirjottaa nää suomeksi, on ihmisiä joilla kielti on hakusessa....
- Kiijz
Jeesus pieraisi ja sanoi: Ottakaa Pyhä Pieru!!
- asdafasdad
Kuulin ton suomeks joskus
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986428KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3605974Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei602893Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521072348Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1072018- 1251774
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191653Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1811320- 731217
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään331158