mitä mieltä

Janne Tulkin uudesta bändiläisestä ilkasta? oletteko käyneet keikoilla hänen aikaan?
3814
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

iloinen ja muka´van oloinen kaveri. Osaa soittaa. Ei laula! Muutaman kerran olen käynyt keikoilla hänen aikanaan. On sopeutunut hyvin Tulisen Sydämen joukkoon!

Äänestä
  • Mikä instrumentti?

    Äänestä

  • Ilkka? kirjoitti:

    Mikä instrumentti?

    on Ilkka Simonen soittanut ennen Öiset kitarat bändissä. Kosketinsoittimet!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


jennuska kirjoitti:

Janne Tulkin uudesta bändiläisestä ilkasta? oletteko käyneet keikoilla hänen aikaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu