Voi että oksettaa tuo Kari. Ei oo paljon mielikuvitusta noiden juttujen suhteen, aika yksipuolista. No onhan se käynytkin jonkun "tarkkiksen".
karista
meikä vaan
4414
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
kyllä ton Kakin jutuista jo kuultaa jonkinlainen sairaus,aika säälittävä tapaus
On ollut muutaman vuoden apukoulussa jotain lukihäiriöö tai muuta sellasta muistaakseni. Nykyäänhän ei sellasesta joudu apukouluun, mutta 80-luvun alussa vielä joutui.
Onko ihme, että talossa pyörii samat ajatukset päässä, kun on suljetussa ympäristössä samojen naamojen kanssa. Mutta kun näitä lukee niin täälläkin on paljon joilla on sama levy päällä koko ajan. Suosittelen kallonkutistajalle menoa ja pian.
Kakilla pyörii sama levy talon ulkopuolellakin. Pelkkää seksistä ja sen puutteesta jauhamista. Äijä vrittelee kaikenlaisia kondomihökötyksiä aikansa kuluksi. Siitä näkee ettei ole kondomeille oikeeta käyttöä.