Tässä yksi ennenjulkaisematon naapurintyttö-stoori. Nauttikaa!
Olin eräänä perjantaina ottamassa dokailemassa kaverini kanssa kämpälläni. Kännykkäni alkoi soimaan. vastasin ja munankipeä naapurintyttöhän se siellä oli. Hän halusi tulla parin koulukaverinsa kanssa istumaan iltaa. Suostuttiin tietysti, kaverini kun tiesi millainen seksipeto tuo naapurintyttö on.
Ei mennyt kymmentä minuuttia, kun oven takana oli 4 nuorta tyttöä todella paljastavissa asuissa. Naapurintyttö sanoi heidän haluavan kullia ja vastasin: "Täältähän sitä saatte!"
Hetkessä olin eteisen lattialla naapurintyttö ja yksi hänen kavereistaan päälläni. Muut kaksi tyttöä olivat jo hipelöimässä kaveriani. Tytöt riisuivat minut alasti ja alkoivat hivelemään vartaloani. Munani venyi hetkessä paraatikuntoon ja tytöt olivat valmiiksi niin kosteita, että kiimanesteet valuivat pillusta reisiä pitkin eteismatolleni.
Tytöt kävivät lattialle jalat levällään ja aloin panemaan heitä vuorotellen. Kumpikin olivat vähän pullukoita, mutta mitäpä se. Onpahan enemmän muotoa ja pyöreät tytöt ovat muutenkin kokemukseni mukaan kaikkein kiihkeimpiä. Panin molempia tyttöjä vuorotellen. He suutelivat toisiaan siinä samalla ja hyväilivät toistensa rintoja. Nuorten tyttöjen väliset leikit olivat niin kiihoittavia, että minun oli pakko laueta. Mälliä pulppusi sykkivästä ja jättikokoisesta peniksestäni naapurintytön pilluun ja toinen tyttö alkoi nuolemaan naapurintytön pillua samantien. Kaverini oli myös tullut valmiiksi omien tyttöjensä kanssa ja oli aika vaihtaa pareja.
Toiset kaksi tyttöä kävivät kiinni palleihini ja alkoivat nuolemaan kaluani ja persettäni. Toinen heistä sanoi: "Mä haluun sit munaa mun pyllyyn, oikein kunnolla ja kovaa". Suostuin heti, nuoren tytön hoikka vartalo oli kiihoittava ja persereikä varmasti yhtä tiukka kuin konekiväärin iskuri. Tyttö pyllisti minulle ja hetkessä paninkin häntä jo tulisesti ja rajuin ottein. Toinen tyttö varasi jo valmiiksi itselleen munani puhdistamisen suullaan panon jälkeen. Päästin lastini tytön perseeseen ja heti saatuani kullini hänen pyllystään alkoi toinen tyttö imemään sitä puhtaaksi. Lopuksi tytöt alkoivat vielä suutelemaan toisiaan.
Kun kaverini oli saanut duunattua tyttönsä, oli heidän jo lähdettävä. Jäätiin kahdestaan istumaan iltaa ja miettimään, koska tytöt seuraavan kerran tulisivat. Kännykkäni piippasi. Viesti taas naapurintytöltä: Meil oli tosi kivaa, olitte kumpiki tosi hyvii ja ihQui, tullaan heti kun ehditään taas ottaa vähän munaa.
Comments please!
Jake44
Naapurintyttöä vielä kerran
9
7297
Vastaukset
- Viola
haluan vielä kirjottaa jotain tommosta...
- Jake44
Unohda erotiikka ja herlekiini-kirjat ja siirry pornoon. Ajattele mitä mies todella pohjimmiltaan haluaa, niin syntyy tälläisiä mestariteoksia, joita Keski-Euroopassa luetaan hullun lailla!
- minä vain
Jake44 kirjoitti:
Unohda erotiikka ja herlekiini-kirjat ja siirry pornoon. Ajattele mitä mies todella pohjimmiltaan haluaa, niin syntyy tälläisiä mestariteoksia, joita Keski-Euroopassa luetaan hullun lailla!
Kiltti Viola,minä henk.koht. pidän sinun tyylistäsi enemmän! Ehkä tämä tarina on siis suunnattumiehille,mutta minä kun olen nainen,sinun juttusi saavat kyllä minut syttymään...Namu on niin ihanan elävä kirjoituksissasi. Jatkaisit vain omaa tyyliäsi:)
- Viola
minä vain kirjoitti:
Kiltti Viola,minä henk.koht. pidän sinun tyylistäsi enemmän! Ehkä tämä tarina on siis suunnattumiehille,mutta minä kun olen nainen,sinun juttusi saavat kyllä minut syttymään...Namu on niin ihanan elävä kirjoituksissasi. Jatkaisit vain omaa tyyliäsi:)
kiitos positiivisesta palautteesta! Jatkoja seuraa, omalla tyylilläni :)
- Viola
Jake44 kirjoitti:
Unohda erotiikka ja herlekiini-kirjat ja siirry pornoon. Ajattele mitä mies todella pohjimmiltaan haluaa, niin syntyy tälläisiä mestariteoksia, joita Keski-Euroopassa luetaan hullun lailla!
siinähän se on se miehen ja naisen ero: erotiikka ja porno.
Ja jos mies osaa olla eroottinen, ollaan me naiset polvillaan...;) vinkkinä vaan. - Angelina--
Viola kirjoitti:
siinähän se on se miehen ja naisen ero: erotiikka ja porno.
Ja jos mies osaa olla eroottinen, ollaan me naiset polvillaan...;) vinkkinä vaan....että jos mies on eroottinen, nainen on polvillaan. Porno vetoaa tietenkin toisiin (harvempii kuitenkin.)
Mutta, ihkqu naapurin mies sais multa kyllä pakit :) Tsori vaan jake :)
Ja Viola on ystävällinen, ja jatkaa samaan tahtiin. Mä en ole ehtinyt yhtään keskittymään tarinoihini nyt. :(
- Jake44
ja kerroin vaimolleni, että olin nähnyt painajaisunta !!! Oikeasti minulla ei ole enää seisonut 2 vuoteen - edes viagralla !!!
- Jake44
Tuon lapsellisen kommentin jätän omaan arvoonsa. Ihailijoita riittää ihan tarpeeksi korvaamaan tuollaiset heitot.
- fani 71
Jake44 kirjoitti:
Tuon lapsellisen kommentin jätän omaan arvoonsa. Ihailijoita riittää ihan tarpeeksi korvaamaan tuollaiset heitot.
Jake 44 kirjoittaa juttuja,joita jaksaa lukea.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Diesel-ammattilainen kehuu Sanna Marinia
"Sanna Marinin (sd) hallitus loi neljä vuotta sitten väliaikaisen polttoainetukijärjestelmän, kun energianhinnat nousi423057Pitkänperjantain kunniaksi tekoälyn analyysi Riikka Purran kirjoituksesta
🧠 Mitä se kertoo "riikka"-nimimerkin lähijunassa tapahtuneesta? 1. Asenteellinen ja epäasiallinen sävy: Kirjoitus purs452877100 prosentin perintövero korjaisi myös Hitas-ongelman
Moni ei uskalla kieltäytyä perinnöstä maineen menettämisen uhalla, joten sitten tulee näitä tilanteita, joissa joutuu es502495Iso poliisioperaatio Lapualla
Paikalla oli silminnäkijän mukaan myös kolme ambulanssia. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011924650.html Onko virpo472317Riikan antisakset leikkaavat bensan hintaa ylöspäin
Sannan aikoina bensaa sai 1,3 euron litrahinnalla ja Riikka leikkasi sen euron ylemmäksi reiluun 2 euroon. Joko on saks302081Olen aika varma
että meidän tiemme risteäminen oli ainutkertainen tapahtuma elämässäni. En tule koskaan kohtaamaan ketään muuta, joka sa581840- 451759
Sukupuolineutraalit liikennemerkit yksi persujen älynväläys
Samassa rytäkässä kaikki syrjäseutujen bussipysäkkien liikennemerkitkin vaihdettiin, vaikkei bussia ole liikennöinyt enä381600- 461525
- 261361