Onko muilla Xbox 360:n omistajilla...

...seuraavanlaista ongelmaa eli kun meinaan ruveta pelaamaan jotain peliä ja aukaisen se luukun ohjamella eli klikkaan sitä open tray hommaa niin
luukku ei aukea kuin puoleen väliin? Kun painan konsolista sitä aukaisu nappia niin sitten se aukeaa
kokonaan missähän vika?
2272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En oo kyllä koskaan kuullukkaan tommosesta ongelmasta..huoltoon mars!

Äänestä
  • Langattomassa ohjaimessa sillä kun vien ohjaimen lähemmäs konsolia niin silloin aukeaa se luukku
    kun klikkaa sitä open tray linkkiä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Specsi kirjoitti:

...seuraavanlaista ongelmaa eli kun meinaan ruveta pelaamaan jotain peliä ja aukaisen se luukun ohjamella eli klikkaan sitä open tray hommaa niin
luukku ei aukea kuin puoleen väliin? Kun painan konsolista sitä aukaisu nappia niin sitten se aukeaa
kokonaan missähän vika?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu