Myynti kasvussa Euroopassa

5408
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

vaihtaa merkkiä, kun ei enää erotu harmaasta massasta. Jokin yksilöllisempi merkki on ostettava seuraaksi.

Äänestä
  • Et erotu vaikka ajaisit Rols Roicella. Toisin sanoen; Manne on manne vaikka voissa paistais.

    Äänestä

  • kun ei erotu muista. Miksi pitäisi erottua?

    Äänestä

  • se on kirjoitti:

    kun ei erotu muista. Miksi pitäisi erottua?

    Täällä vaan monet näyttävät kärsivän alemmuudesta, jonka parantamiseen Toyota on heidän mielestään paras lääke. Ei voi auttaa sori.

    Äänestä

  • pitäisi kirjoitti:

    Täällä vaan monet näyttävät kärsivän alemmuudesta, jonka parantamiseen Toyota on heidän mielestään paras lääke. Ei voi auttaa sori.

    kärsivät ylemmyydestä jota jollain kummallisella tavalla ponkitetään jonkun tietyn auton omistamisella, ihan kuin sillä olisi jotain merkitystä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


teppo kirjoitti:

Toyotan myynti on hyvässä kasvussa Euroopassa.

http://today.reuters.co.uk/news/articlenews.aspx?type=motoringNews&storyID=2006-10-20T085215Z_01_NOA031771_RTRUKOC_0_AUTOS-TOYOTA.xml&WTmodLoc=NewsLanding-C10-Motoring-2

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu