mia on tosi kaunis????
menenkö silmälääkäriin
Mulli Turpio
4522
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
sellaseen lääkäriin joka tekis sustakin miehen eikä tollasta säälittävää neitiä tekemässä huonoja aloituksia joista puuttuu hauskuus.
Yleiseen miehisusetumus taudinkuvaan liittyy juuri tuo oire, mutta siihen on yksinkertainen lääke. Mene vessaan ja virvo itsellesi järki päähän. Mikäli näet vielä samoja hallusinaatioita virpomisen jälkeen, niin... otan osaa, etukäteen.
No niin. Hyvä, treenattu vartalo ei riitä. Tulipahan se sieltä. Mikään ei riitä. Mia menisi nenäleikkaukseen, jos saisi jostain ylim. rahaa. Luepa esittely. Hän on katsellut peiliin. Ou jeah.
Hyvä kuva Miasta äänestyksessä.
En nyt yleensäkään ymmärrä miten tämmösestä kohistaan näinkin paljon. Yrittääkö ihmiset vaan pönkittää omaa huonoa itsetuntoaan haukkumalla, koska totuushan on, että Mia ei missään nimessä ole ruma!!! Menkää hyvät ihmiset katsomaan jotain mallitoimistojen sivuja!! Niissä monet tytöt on just Mian näkösiä. Luonnollisia, vaaleita ja niiden kasvoissa jonkin persoonallinen piirre. Mialla esim. just nenä. Eikä siinäkään mitään vikaa oo, samanlaisia tulee vastaan ainakin täällä Helsingissä harva se päivä. Ja sanotaan nyt vielä sekin, että jos itse ei olis nostanu tota asiaa esiin, siihen ei kukaan olis kiinnittäny mitään huomiota.