Pietarsaari taas huonoissa otsikoissa

Eikö täältä Pietarsaaresta löydy tosiaankaan mitään hyvää lehtien palstoille.On surmia ,pedofiliaa ,työttömyyttä jne.Olisi mukava jokupäivä avata lehti ja lukea,että jokin asia herättäisi hyvää mieltä.Kyllä nämä huonot otsikot kertoo jotain kaupungin menosta.
21302
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jeppis on täynnä salailua ja sikailua

Äänestä

asiaa, joka saa hyvälle mielelle, JARO TIPPUI DIVARIIN....

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


näitähän riittää. kirjoitti:

Eikö täältä Pietarsaaresta löydy tosiaankaan mitään hyvää lehtien palstoille.On surmia ,pedofiliaa ,työttömyyttä jne.Olisi mukava jokupäivä avata lehti ja lukea,että jokin asia herättäisi hyvää mieltä.Kyllä nämä huonot otsikot kertoo jotain kaupungin menosta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu