http://www.2on.com/
Minä olen karhu, lapseni ovat jänis, lisko ja tiikeri, mies on apina =)....ulkoilutan sammakkoa ja aasia =) =) =)
lisää testattavaa
31
936
Vastaukset
Mieheni on jänis ja poikani apina ja aasi. Ulkoilutan Norsua, koiraa, hevosta, kissaa, hyenaa, ja lehmää.
Voi olla koomisen näköistä teidän lenkkeilynne, kun narujen päissä on jos jonkinlaista menijää ;D
Tiiuh kirjoitti:
Voi olla koomisen näköistä teidän lenkkeilynne, kun narujen päissä on jos jonkinlaista menijää ;D
samoissa maisemissa.
- voi haukullinen
Sikra kirjoitti:
Nyt hirvien on viisainta pysyä sisätiloissa, ettei metsäkoirat pääse jäljille...
päästä jäljille.
Minä olen siis kissa ja ulkoilutan käärmettä :)
täällä, mitenkähän sekin nyt sitten oikein onnistuu?? Ja mies on kettu, ja ajaa siis todennäköisesti takaa sekä rottaa että kissaa, joka siis ajaa takaa rottaa. On se sentään hyvä, että meistä koira on nopein ja minä yleensä se toiseksi nopein.
- Jaffas
Olen muka HÄMÄHÄKKI!!!!!!!
En voi sietää niitä. Täytyy vaihtaa nimeä.
Mieheni on tiikeri ja koirat ovat kettu ja rotta.- Shiisaa
Minä olen koira ja ulkoilutan haita :DD
Hauskaa tässä on se, että sanon joskus koiraani tappajahaiksi :D Se kun kulkee rodulleen tyypillisesti suu auki joka paikassa :>
- oinasn59
testit paikkkaansa silitysrauta ja etana:))
olen hämähäkki!!pelkään hämähäkkejä yli kaiken, no en nyt ihan, mutta sydän pomppaa aina kun nään edes lukin! koirani onkin sitten papukaija. :) kummatkin lemmikit ovat löytyneet oikeasti taloudesta, mutt hämistä en ottaisi enää ikinä!
Minä olen apina, ja mieheni on kärpänen.
Pikkukoirani ovat etena ja lammas, iso on kana..- haa sikra
on apina.
Sikra kirjoitti:
juu...apinat on ihania..eixvaan ;))
on ainakin ihan JEES! =)
Kerron terveiset ;)- Pleura
muskettisopuli kirjoitti:
on ainakin ihan JEES! =)
Kerron terveiset ;)Minkä ihmeen sukunimen laitoitte elukalle? Siis varsinkin jos kyseessä on sekarotunen, eikä hienolla rotukoiran nimellä varustettu?
Latoin Emman sukunimeksi mun ja isännän sukunimen molemmat...? Ja silloin minä oon etana, isäntä on kettu ja Emma on hämähäkki, sekä kani on hai:) Pleura kirjoitti:
Minkä ihmeen sukunimen laitoitte elukalle? Siis varsinkin jos kyseessä on sekarotunen, eikä hienolla rotukoiran nimellä varustettu?
Latoin Emman sukunimeksi mun ja isännän sukunimen molemmat...? Ja silloin minä oon etana, isäntä on kettu ja Emma on hämähäkki, sekä kani on hai:)homman minäkin tein seropistani...ollaanhan me samaa perhettä =)
Pleura kirjoitti:
Minkä ihmeen sukunimen laitoitte elukalle? Siis varsinkin jos kyseessä on sekarotunen, eikä hienolla rotukoiran nimellä varustettu?
Latoin Emman sukunimeksi mun ja isännän sukunimen molemmat...? Ja silloin minä oon etana, isäntä on kettu ja Emma on hämähäkki, sekä kani on hai:)Minä laitoin koirille ihan niiden kutsumanimen ja oman sukunimemme...samaa perhettä kun ollaan ;))
- Hihhuli
Sikra kirjoitti:
Minä laitoin koirille ihan niiden kutsumanimen ja oman sukunimemme...samaa perhettä kun ollaan ;))
...olen sammakko, naimisissa hevosen kanssa. Tyttäreni on hai, seurustelee leijonan kanssa, poikani on hämähäkki. Ulkoilutan tiikeriä ja käärmettä.
Nää on ihan hauskoja...
- PoliceGirl82
Olen hai. Mitäköhän sekin kertoo..?!?
- vain
laivaa.
rakkaani on rotta ja lapsemme ovat käärme,karhu ja hirvi,ei hassumpaa =)
- issu56
mistä hait syntyy :).
Nehän ainakin tuon mukaan syntyy yhdistelmästä rotta ja leijona...varsin mielenkiintoista kyllä ;=))). - sudenkorento75
No taas se nähtiin mitä avioliitto saa aikaan, ensiksi sitä oltiin kaunis ja ylväs kuin hirvi ja aamenen jälkeen (nimenvaihto) tulikin sitten eukosta lehmä.... ;-)
Taitaa se sormuksen sisään kirjattu numero sittenkin olla parasta ennen.......äsh, kahvia oli suussa kun satuin lukemaan tuon... voi w.... Hiha ehti eteen mutta pitää vaihtaa pusero. :)
Pitää nyt ihan mielenkiinnosta mennä kokeilemaan, mikä tästä kissasta tulisi papin aamenen jälkeen... Vielä ehtii miestä vaihtamaan jos... ;o)nimen vaihdon myötä ketusta hirveksi. Äitini oli lehmä ja isäni sammakko. Sisareni oli ennen naimisiinmenoaan leijona ja vihkimisen jälkeen kärpänen.
- sudenkorento75
umalehtinen kirjoitti:
nimen vaihdon myötä ketusta hirveksi. Äitini oli lehmä ja isäni sammakko. Sisareni oli ennen naimisiinmenoaan leijona ja vihkimisen jälkeen kärpänen.
kannattaa siis miettiä kenen kanssa astuu avioon... sulla kävi kyllä paremmin kun sisarellasi.... ;-)
- sudenkorento75
Ursa kirjoitti:
...äsh, kahvia oli suussa kun satuin lukemaan tuon... voi w.... Hiha ehti eteen mutta pitää vaihtaa pusero. :)
Pitää nyt ihan mielenkiinnosta mennä kokeilemaan, mikä tästä kissasta tulisi papin aamenen jälkeen... Vielä ehtii miestä vaihtamaan jos... ;o)kannattaa miettiä tarkkaan tuota vaihtoa... ;-)
olen tiikeri ja mieheni on hevonen,vanhempi koirista on leijona ja nuorempi on lehmä:)
- asiantunteva testi
Mika Häkkinen, sinä olet etana!
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1662991Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2962682Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.751758Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e501663Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?381530- 1221296
- 1041213
Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee141174Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.3751130Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041063