Marilyn Monroe

111

Tietääkökukaan toimivaa nettiosoitetta mistä löytyisi Spoton ottaman kuvan Marilyn Monroesta ruumiinavauksen jälkeen?

6

3045

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Dipitii

      tere
      en tiedä nettiosoitetta mutta on ainakin spoton kirjassa kuva - miksi olet kiinostunut? utelias vaan tietämään, ei ole mikään mukava kuva, surullinen.

      • Mulla on tuo Spoton kirja, mutta jostain syystä siitä ei kuvaa löydy, kun taas kirjastosta lainaamassani Anthony Summersin kirjassa se on. Ei kyllä niin ilahduttava kuva, että lähtisin netistä edes hakemaan.


      • 111

        Satuin lukemaan uusinta kirjaa Monroesta (Marilyn Monroen monta elämää, Sarah Churchwell) jossa kerrottiin kyseisestä valokuvasta, mutten sitä ole onnistunut itse löytämään. Olisi mielenkiintoista nähdä kuva, sillä sitä on arvosteltu moneen kertaan.


      • 111

        Kiitos, luulisin olevan tuo.


      • MArilyn monroe fan

        Ei se ollut niin kamala kuin odotin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ruumis ojassa

      Kukahan lie ollu, mistä lie löydetty. No ikävä tataus.
      Oulainen
      17
      2393
    2. Mitä piirteitä rakastat

      Eniten kaivatussasi?
      Ikävä
      44
      1261
    3. Piilorikollisuutta Puolangan päätöksentekoelimissä? Kyllä! Julkisesti todistettu!

      Kyösti (kesk) rehenteli julkisissa tiedotusvälineissä tehneen jo ennen vaaleja sopimuksen kokoomuksen ehdokkaiden kanssa
      Puolanka
      70
      907
    4. Miten suomalaiset miehet

      On usein niin aikaansaamattomia? Odottavat prinsessapalvelua. Odottavat, että nainen tekee aloitteen, että nainen pyytää
      Ikävä
      135
      848
    5. Anna mulle vielä tilaisuus

      näyttää kuinka susta tykkään.
      Ikävä
      45
      841
    6. Mitkä asiat tekevät

      kaivatustasi vetovoimaisen?
      Ikävä
      59
      807
    7. Muistatko vielä

      Missä nähtiin ensimmäisen kerran? Miehelle.
      Ikävä
      42
      776
    8. Eräs läheinen sanoi

      Että mies kyllä ottaa aina itse yhteyttä, jos on kiinnostunut. Oli tilanne mikä hyvänsä. Kuulemma kuvittelin koko jutun.
      Ikävä
      44
      745
    9. Eduskunnassa valmistaudutaan jo persujen täydelliseen romahdukseen - Koko paska kaatuu hetkessä

      – On mahdollista, että käy kuin Assadin Syyrialle tai Ceaușescun Romanialle: koko paska kaatuu aivan hetkessä, kun tarpe
      Perussuomalaiset
      164
      732
    10. Iloista ja aurinkoista pääsiäistä kaikki palstan kivat sinkut :)

      Täällä on näköjään vähän huono meininki tarttunut kuin tuolta muualta mutta pidetään edelleen tämä puoli suht positiivis
      Sinkut
      130
      684
    Aihe