hiiri

Moro!

Uusi fujitsu-siemens saman merkkisellä hiirellä ja hiiren kursori hyppii sinne tänne välillä... mis vika? mitää ajurilevyä ei tullu mukana. ohjain on ms joku perusjuttu.. onko kellää f-s ajureita? ton hiiren malli on 20-qwf08
2165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

erilaisilla hiirimatoilla ja -alustoilla.

Äänestä

laita taakse eteen-oleviin ubs väyl---kyllä se jossain toimii.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kheops_ kirjoitti:

Moro!

Uusi fujitsu-siemens saman merkkisellä hiirellä ja hiiren kursori hyppii sinne tänne välillä... mis vika? mitää ajurilevyä ei tullu mukana. ohjain on ms joku perusjuttu.. onko kellää f-s ajureita? ton hiiren malli on 20-qwf08

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu