Netti.Fi-posti! Toimiiko teillä?

Mä en ainakaan pääse postiin sisään. Muuten sivusto toimii. Kun yritän avata postilaatikkoni tulee vain tyhjä sivu.
4248
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Osta toimiva sähköpostilaatikko! Ei sun taloutesi kaadu siihen.

Äänestä

Tällä hetkellä ei mitään ongelmia. Ehkä niillä on ollut jotain häikkää aikaisemmin.

Äänestä
  • "You can have perfect sex!" tällainen viesti tuli kello 00:37..


    Nimim. hp.
    On mulla Gmail..joka on toimivampi en vaan halua luopua siitä netti.fi-postista..

    Äänestä

...kommentoi, mutta alkaa toi _guru tossa nimimerkissä pikkuhiljaa naurattamaan kysymystesi määrän ja tason huomioon ottaen, minä ehkä jättäisin suosiolla sen pois ;))))

-T

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hp_guru kirjoitti:

Mä en ainakaan pääse postiin sisään. Muuten sivusto toimii. Kun yritän avata postilaatikkoni tulee vain tyhjä sivu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu