Onko kokemuksia kyseisestä mallista?
Sony KV-32fx66 kokemuksia?
uus töllö
3571
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Oli fx65 ja fx66.
Fx65 tuli värivamma jota ei pystytty korjaamaan.
Otin tilalla fx66, tosi pettymys, kuvaruutu taipui reunoista alaspäin ei paljon, mutta niin paljon kuitenkin että sen huomasi. Pyysin korjaajan ja hän sanoi että se on jokaisen flat screenin ongelma riippuu minkälaisen kuvaputken olet saannut. En ollut tyytyväinen päätökseen joten pyysin uuden tv:een. Maksoin jonkin verran lisää että sain suorankuvan, nykyinen tv:ni on panasonic tx32ph40 tähän olen jo tyytyväinen.
Voi olla että minulla oli sonyn telkkujen kanssa huono tuuri kahteen kertaan mutta en halunnut enään taistella liikkeen ja huollon kanssa, aikamoinen rumpa että saa uuden tv.
kaverilla oli kuvassa vasen alakulma kellertäva.Mitä olen kaupoissa kierrellyt niin melkein kaikkissa fx66:ssa on tuo samainen ilmiö,sekunda erä kuvaputkia?
KV-32LS60, PARAS! Lukekaa mun JUTTUJA niin ei tarvii kysyy mikä on paras ku se on ihan selvä homma, että LS60 Sony on EHDOTTOMASTI PARAS! hinta laatusuhde ehdottomasti paras 100Hz:ä Loistava kuva.