nappikuulokkeet

termos

kaipaisin vinkkei hyvist nappikuulokkeist jossa ne johdot sitte kans kestäis..mulll on hajonnu tän vuoden aikana jo 12 kuulokkeet..

nii millasii suosittelette....nappikuulokkeit siis:D

kiitti jo etukäteen!
2582
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Osta kupukuulokkeet niissä on yleensä kestävämpi johto. Minulla on myös ties monet napit hajonneet tällä tavalla. Ostin kupukuulokeet ja vaikutti hyviltä. PHILIPS SHP2000 eivätkä ne maksa kuin 16 euroa gigantissa, bassoja on paljon ja äänenlaatukin hyvää tasoa.. Napeissa ihan totta, puhun kokemuksella on huonot BASSOT!! Mielluummon vaikka kossien suljetut napit niissä on senttään kohtuu hyvä laatu ja elinikäinen takuu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joooooo-oo kirjoitti:

termos

kaipaisin vinkkei hyvist nappikuulokkeist jossa ne johdot sitte kans kestäis..mulll on hajonnu tän vuoden aikana jo 12 kuulokkeet..

nii millasii suosittelette....nappikuulokkeit siis:D

kiitti jo etukäteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu