näsäri 2001

Myydään hyvässä kunnossa oleva näsäri.. ajettu 21tkm. Huollettu! KIIRE!
tuolta lisää: http://www.nettimoto.com/viewVehicle.php?id_bike=400304
3355
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on kotosin??aivan järjetön,ajattelitko saman rahan saada kun oot uutena maksanu??????

Äänestä
  • Siis väitätkö että tuo hinta on järjetön? Ei se minusta oo ja kun kattoo muita samassa kunnossa olevia niin ei ne tuosta paljoo halvempia ole.. Uutena pyörän on maksanut n 6000€ että revi siitä

    Äänestä

  • henez2 kirjoitti:

    Siis väitätkö että tuo hinta on järjetön? Ei se minusta oo ja kun kattoo muita samassa kunnossa olevia niin ei ne tuosta paljoo halvempia ole.. Uutena pyörän on maksanut n 6000€ että revi siitä

    Ostettiin just upouusi CBR 125 samaan 3500 € syyshintaan Bike Worldistä. Rekkariin laitetaan vasta keväällä ja sitten siinä on neljän vuoden takuu.

    Nyt sitten Näsäriä kauppaava sanoo ettei se olekkaan samanlainen pyörä eikä samaa teknikkaa.

    Tämä onkin täysin totta, NSR on tekniikaltaan 80 luvun alusta ja CBR 20 vuotta uudenpaa.

    Tossa voi olla siisti maalipinta, mutta kyllä asiallisesti pidetty ja huollettu NSR:n kaksitahtimoottori sen 20 tkm kestää ihan helposti.

    Tuo yksilä lienee saanut "hanaa" oikein kunnolla.
    Virittäminen ei ainakaan nosta sen arvoa.

    No - ei se hullu ole kuka pyytää vaan se joka maksaa. 1½ on varmaan sellainen mitä tosta voisi saada. Yli 2 t€ on liikaa.

    Saksasta tollasen Näsärin saa reilulla tonnilla:

    http://www.mobile.de/SIDK2s2D6Ey.cSO.toRVeQl2Q-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11LsearchPublicJ1162143044A1LsearchPublicD1300IMotorbikeX-t-vctpLtt~BmPA1A1B20B57%81Y-t-vCCCaMkMoQuSeUnVb_X_Y_x_yccsO~BSRA6C125D1300E11000CnsrBGNDKRADA0HinPublicA2A0A0A0B81A0/cgi-bin/da.pl?bereich=krad&sr_qual=GN&top=4&id=11111111230620696&

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


henez kirjoitti:

Myydään hyvässä kunnossa oleva näsäri.. ajettu 21tkm. Huollettu! KIIRE!
tuolta lisää: http://www.nettimoto.com/viewVehicle.php?id_bike=400304

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu