Miten saan poistettua BSplayerin tietokoneeltani? Kun yritän uninstalloida tai poistaa BSplayeriä, koneeni jumiutuu ja joudun sammuttamaan koneeni. Mitä tehdä?
BSplayer
apua!!!!
8454
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
on webteh kansio jossa on uninstall työkalu ohjelmalle.
Mutta kun yritän uninstalloida BSplayeriä, koneeni jumiutuu. Olen siis useasti yrittänyt uninstalloida BSplayeriä.
nimenomaan tuota työkalua?
- jos tuolla jumii kokeile sitten asentaa se BsPlayer uudelleen ja sitten poistaa tuolla työkalulla. Tuo uudelleen asennus on tehtävä jotta ohjelma osaa poistaa tavaraa 'oikeista paikoista'.
"koneeni jumiutuu"?
Koneeni siis tilttaa. eli mikään ei toimi. Ainoa näppäin, joka toimii on virtanappula. Kun koneen on sammuttanut ja käynnistänyt uudelleen kone taas toimii aivan normaaisti
CTRL-ALT-DEL jos odotat vähän aikaa?
ei toimi
Kerronko hauskan jutun :D Bs-Playeriä ei kannata nykyään eis asentaa koneelle :D Yks parhaista ohjelmista pilattu niin pienellä virheellä kuin save u now paskalla joka on oltava että ohjelma toimii,mutta tuo kyseinen hommeli onkin täynnä spywaree ja jumittaa konetta :) Oletko koittanut poistaa lisää/poista sovelluksen kautta,tai jos sekään ei toimi niin tuneup utilities ohjelman lataat koneelle ja skannaat sillä asennetut ohjelmat ja poistat sen