Pro MATTIESKO

Totuus kuului Mattieskon suusta!
2472
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

joo olipa asiallista kommenttia ja havaintoja,jes jes.Kaki parka.

Äänestä

vois mennä hieman itseensä ja miettiä mitä puhuu. Kari taktiikkahan on vain kuumotella naisia kaksimielisillä jutuillaan, jotta ne kokevat itsensä vaivaantuneiksi. Osa naisista, jotka eivät koe itseään vaivaantuneiksi näistä jutuista alkavat olemaan Karin kavereita.

Kuten tällä viikolla tullaan näkemään Hanne ja Jenni ovat kahdestaan, Kari , Olli, Jani, Sari ja Mira hengailee keskenään ja Mia palloilee kahden ryhmän välillä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kakitus kirjoitti:

Totuus kuului Mattieskon suusta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu