KAKIN KUNINGASTIELLÄ EI ESTEITÄ

JA KEIKKAA PUKKAA.
2241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Muistakaamme kaikki että Kaki on tuotteistanut itsensä jo ennen taloon menoa. mm. suunnitellut fanisivunsa ja kerännyt sponsoreita t-paidat. Miksi juuri hänen tulisi voittaa Big Brother 2006?

Kaki luule olevansa Perttu, muttei ole.

Loppupeleissä Karilla ei ole saumaa ja voitto lipsahtaa eräälle toiselle ja sen voiton ansaitulle ihmiselle. :)

Äänestä

vain siinä tapauksessa,jos sinä kaivat summan omasta pussistasi Kakille suoraan käteen. Viikon kuluttua emme enää Kakia talossa nää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KAKI SAA 50000 kirjoitti:

JA KEIKKAA PUKKAA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu