12kk euribor ennätys!

Pikku sivuhuomautus vaan.

3,825%
7891
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Tsiisas, muistan sun tekstejä jo vuosien vuosien vuosien takaa. Sä olet kyllä ryssinyt pahasti ja menettänyt kauhiasti rahaa.

Äänestä

ole ennätys helibor:n historiassa.

Äänestä
  • On se minun elinikäni ennätys!

    T. Japi(aito) 4v

    Äänestä

  • Japi(aito) kirjoitti:

    On se minun elinikäni ennätys!

    T. Japi(aito) 4v

    nousta pil-viin, vain taivas on kattona. Elettiin silloin aikaa jolloin korot pli 16 % tasolla.

    Äänestä


  • voivat kirjoitti:

    nousta pil-viin, vain taivas on kattona. Elettiin silloin aikaa jolloin korot pli 16 % tasolla.

    Silloin kun korko oli 16% sai korkovähennysä, enemmän kuin nyt ja lisäksi inflaatio oli 10% paikkeilla. Suuretkin velat pystyi maksamaan alle 10 vuoden, kun inflaation haukkasi koko velan hetkessä.

    Toista se on vittu nykyisin kun inflaatiokin kituu parissa prosentissa. Ite tässä joutuu velkansa maksaamaan.

    Äänestä

tiiraillut kaveri korkoja ja tiedottanut siitä ko palstalla noin puolen tunnin välein

on siinä miehellä työ!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Japi(aito) kirjoitti:

Pikku sivuhuomautus vaan.

3,825%

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu