Pitääkö paikkansa huhu, että tuottajat ovat lukeneet tätä aluetta ja torstaina tulisi yksi akateeminen kilpailija taloon? Se olisi todellinen tason nostatus! Kenties kyse on Sorellasta!!?
Akateeminen taloon?
Ilo uutinen
141773
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Minkä takia tulisi? ;o=) Kävelyä ympäri taloa....askelten pituus vapaasti valittavissa. Esittelee vaatteita ja jammaa. Ei jaksa vain maata. Mielenkiintoinen ajatus....huh huh.
akateeminen MIES olis parempi. Mitä sinne enää lisää naisia laitettaisiin. Pari kunnon laatugigoloa sinne nostatamaan tunelmaa:9
Vittu, tätä jatkuu joka päivä!
Ettäkö juntit tajuu ettei VANHOJA tule taloon TAKAISIN, koska se rikkoisi EU:n yhteisiä lakeja tai ainakin käytäntöä.
http://www.bbplaza.net/uutinen.php?id=132
Ja vittu, seuraavaa kilpailijoiden takaisin kaipaavaa uhkaa VOODOO nukke.
se mitään lakeja riko jos hoitavat homman niinkuin brittti-BB 3:ssa eli joku vanha äänestetään takaisin taloon sekoittamaan pakkaa (lue. ärsyttämään muita) pariksi viikoksi jonka jälkeen hän häipyy itse (lue. ei voi voittaa rahoja)
Mitä tarkoitat?
Onko sulla 26 neliötä punavuoressa?
Mun niskakarvat nousee pystyyn aina kun joku ylpeilee koulustaan.
Oikeesti viisaat akateemiset on mun pomoja, mutta ne ei tee siitä numeroa.
...Mulla ei ole akateemista koulutusta.
Mulla on nainen joka oikeasti supistelee orgasmin saadessaan, että multa tulee heti perään.
Olen MIES.
Ps. Saan monta kertaa viikossa.
Mä olen myös mies enkä mikään vitun itsestäni numeroa tekevä haiseva paskeripäinen "akateeminen". Ja voitte kyllä kysyä naiselta jota nykyään panen ja nuolen, jotta kelpaako eiakateemisen kyyti? On muuten kelvannut ja kysyntää muuten olis! Vittu mene sinä akateemisuutta mainostava pirriäs suurennuslasilla etsivä idioottihintti tai mikä lie frgidi lesbo sitten oletkin niin kauaks ettei hirvikivääri kanna. Joku voi haluta laskea susta läpi!
Koska muuten en ymmärrä mitä tarkoitat? Ja minä olin se joka en ole "akateeminen".
todella lapsellinen, vai oletko kenties vielä kesken kasvuinen, jutuista päätellen
..ja tiesin, että et ole. Tarkoitus oli vaan jatkaa aloittamallasi linjalla. Ei vastata.
Samaa mieltä. Sinne pitää saada edes yksi henkilö, jolla eon järkeä päässä. Toin lauman kohnottamista on katsottu jo tarpeeksi. Yksi akateeminen JOHTAMAN tuota kilpailua ja kilpailijoita!
Näin on. Saisi porukka kunnon naurut...hei kyllähän me kaikki tiedämme akateemisten johtamistaidot.
Ollaan luettu kirjoista ja sovelletaan käytäntöön,näin ollen v......s meni.
Itse kun olen henkilö jota voi kutsua akateemisksi ja minulla on myös sellaisia kavereita. Mitä eroa meissä on noihin koheltajiin.... noo ehkä ollaan välillä vielä pahempia.
Ei akateeminen koulutus tarkoita että ihmisen pitää olla tylsistynyt nyhverö
sinä et pääse. Me muut kyllä. Jeah.