sperman luovutus

tietääkö kukaan mihin pitäisi olla yhteydessä, kun haluaisin luovuttaa siittiöitäni.
ja saako siitä palkkiota?
43567
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

MITÄ HÄH EIKÖS JUURI SÄÄDETTY IHMISKAUPAN KIELTÄVÄ LAKI JA SINÄ ROISKIT SUKUSOLUJASI KUIN SAMMAKKO LAMPEEN TIETÄMÄTTÄ MINNE JOUTUVAT, HÄPEÄ OLETKO MATELIJA VAI IHMINEN, MITÄ LUULET JÄLKELÄISISTÄ TULEEKO SAMMAKOITA VAI IHMISIÄ.

Äänestä
  • pimee? Aloittaja puhui spermanluovutuksesta eikä mistään alkiokaupasta!!! Ihanaa et on tollasia miehiä kuin aloittaja, kun meitä tarvitsijoitakin on paljon!

    Äänestä

lapsettomuusklinikat ottavat vastaan ja sinne soittamalla saat lisää tietoa.Hieno homma että sinun kaltaisia ihmisiä löytyy.

Äänestä

kiitosta sulle neuvosta otin yhteyttä klinikkaan ja pääsen luovuttamaan siittiöitäni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mike77 kirjoitti:

tietääkö kukaan mihin pitäisi olla yhteydessä, kun haluaisin luovuttaa siittiöitäni.
ja saako siitä palkkiota?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu