se on possahtanut kun juuri muusta ei kirjoiteta? Monia miellyttavampiakin kohteita on, vaheksymatta mitenkaan Portugalilaisten siirtomaata, koska minakin haluaisin siella kayda! Tiedan ennakkoon monta kiinnostavaa paikkaa.
Mika hemmetin Brasilia-
hurmos
3
1407
Vastaukset
- mukavaa
kun saa mennä talvella paikkaan missä on ympäri vuoden se 30 astetta lämmintä.
- koska
tämä on Brasilia nimisen maan keskustelu palsta,siitä se johtuu.Tuonne "yleistä matkailusta"voit kirjoitella monista sinua kiinnostavista paikoista.
- jyrää!
Viestisi on osoitus pahimman luokan ahdasmielisyydestä ja suvaitsemattomuudesta. Meitä Brasiliassa matkailusta kiinnostuneita on ja kirjoittelemme tälle palstalle. Näinhän se tulee ollakin. Mikäli Sinua kiinnostaa muut kohteet, niin var så god, kirjoittele noille muille palstoille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 467655
- 334243
- 573725
- 503200
- 172886
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons652591- 562445
- 512388
- 402339
- 162286