Miksi Jennin pitäisi jäädä taloon koska hän ei ole edes viime aikoina ollut esillä että häntä tarvittaisiin sielä. Mira taas on edistymässä pikkuhiljaa Janin kanssa ja pari alkoholin huuruista iltaa niin ei tiedä mitä tapahtuu. Miralle plussia niin saadaan nähdä jotain mielenkiintoista talossa. Haluatteko katsoa Big Brotheria mielenkiinnosta ja että siinä tapahtuu vai vain siksi että Jenni voittaisi?
Jennistä
----------
5347
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Oli sitä mieltä että Mira Jani juttu on kovin ykspuolista, siis Mirasta lähtöistä eikä siitä koskaan tule yhtään mitään. Samaa mieltä olen, ihan turhaa se Mira itseään tuputtaa Janille, tekee itsensä vain säälittävän naurettavaksi.
Mira joutaa ulos äksyilemästä ja ovia paiskomasta.
Kyllä Mira on tuonut väriä taloon,tänäänkin ollut koko päivän äänessä,annetaan vaan Miran jatkaa,nähdään taas viikon päästä miten se ottaa äänestykseen joutumisen;-)
Mitä höpötät, heti kun joku tuo väriä taloon, pitäisi äänestää pois, mutta sitten valitetaan kun ei mitään tapahdu, säälittävää teiltä. Mira jätetään taloon, on mitä katsoa, saattaa tulla vähän räväkkyyttä.
kyllä Miralla on ollut aikaa tuoda sitä räväkkyyttä taloon jo 9 viikkoa,eipä ole näkynyt vielä,nytkö se hätä tuli faneille
jenni pooooois!!!