Symbioosipari

Eli Jenni ja Hanne. Missähän vaiheessa ovat sopineet että nyt annetaan Miralle ääniä oikein kaksin kappalein? On erittäin hauska nähdä miten Hanne romahtaa kun Jerska lähtee sunnuntaina pois.
8673
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

"On erittäin hauska nähdä miten Hanne romahtaa"

Voin antaa sinulle pari uutta vinnkiä joilla voit pitää oikein kunnolla hauskaa!

1.Voit esim alkaa kuokkimaan hautajaisissa, näet paljon romahtaneita ja erittäin surullisia ihmisiä, siis erittäin hauskaa katseltavaa!

2.Voit myös väjyä pikkulapsia puskan takana ja kun he tulevat kohdalle niin tönäise heidät nurin ja voit nauraa oikein sydämmen pohjasta kun heiltä pääsee itku!

Luovalla mielikuvituksella keksit kyllä lisää hauskaa puuhaa.

Toisten suru, mikäs sen hauskempaa?

Äänestä
  • Hän itse sen kyllä ymmärtää joskus.
    Jennihän käyttää Hannea vaan hyödyksi.
    Annan Jennille miinukset, vaikka olenkin Hanne-fani.

    Tuota Hannen romahtamis toivetta nyt en ymmärtänyt.

    Äänestä

  • Hannelle kirjoitti:

    Hän itse sen kyllä ymmärtää joskus.
    Jennihän käyttää Hannea vaan hyödyksi.
    Annan Jennille miinukset, vaikka olenkin Hanne-fani.

    Tuota Hannen romahtamis toivetta nyt en ymmärtänyt.

    Miten käyttää Hannea hyödyksi? Musta ne näyttää kavereilta.. o.O

    En itsekkään ymmärtänyt tuota Hannen romahtamis toivetta. Lainasin sen tämän keskustelun aloittajalta, jos et huomannut.

    Äänestä

  • Hieno vertaus sinulla kun vertaat kuolleita surevia siihen kun ylimielinen emäntä äänestetään tv-ohjelmasta pois ja tämän paras ja ainoa kaveri heittää lelut pois laatikosta.

    Äänestä

  • dfjfddlprteioptdjv kirjoitti:

    Hieno vertaus sinulla kun vertaat kuolleita surevia siihen kun ylimielinen emäntä äänestetään tv-ohjelmasta pois ja tämän paras ja ainoa kaveri heittää lelut pois laatikosta.

    ..lähinnä siihen kuinka hauskalta sinusta tuntuisi nähdä Hanne romahtamis pisteessä.

    Äänestä

  • Mutta äänestetään me fiksut Jenni ulos :)))

    Äänestä

Siinä vaiheessa, kun hieroivat toisiaan, helppo juttu.Käsi vaan mikin päälle niin ei kuulu.

Äänestä

yleisö varmaan buuaa, kun Jenni marssii sen eteen sunnuntaina.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dföjfdfdöfdkjgfö kirjoitti:

Eli Jenni ja Hanne. Missähän vaiheessa ovat sopineet että nyt annetaan Miralle ääniä oikein kaksin kappalein? On erittäin hauska nähdä miten Hanne romahtaa kun Jerska lähtee sunnuntaina pois.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu