Nyt en kyllä ymmärrä. Miksi et poista tälle palstalle kirjoitettuja auton tai autonrenkaiden Myynti ja ostoilmoituksia?? Mutta poistit asunnonhakuilmoitukseni. Kyllä katsos MIEHET haluavat lukea noita auto-ilmoituksia mutteivät asunto-ilmoituksia??????? Niinkö? Jos poistat ko. ilmoitukset, niin olen erittäin tyytyväinen.
Hyvä N.S.V
typyli
71053
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Niin, ostakaa renkaat, mutta älkää mainostako niitä täällä. Keskustelupaikan hyviin tapoihin ei kuulu vertailla kokoemuksia ja hintoja.
Minä en oo nähny yhtäkään rengas viestiä!?! Ootkohan menny palstojen kans sekasin..
Kyseiset viestit on näemmä poistettu.Kiitokset sheriffille, nyt oln tyytyväinen!!!
Sait poistatettua viestit, jotka eivät millään lailla sinua (asiana) liikuttaneet.
Sääli että ihmiset muttuvat "jos en minä, niin ei sitten muutkaan" tyyppiseksi.
niin epäreilua. Monet kitjoittavat samankaltaisia viestejä tälle palstalle ja jotkut viestit niistä poistetaan/siirretään, jotkut viestit jätetään poistamatta. Minua ei todellakaan kiinnosta mitkään auton myynti-ilmoitukset, mutta sainpahan oikeutta.
Hyvä näin.
Ja minua ei kiinnosta että joku etsii asuntoa, varsinkin kun asunnon vuokraamiselle on omakin palsta! Siksi pyysin siirtämään viestisi. Kiitos N.S.V ja ylläpito =)
Harmittaako, siirrätin viestisi Yleistä Etelä-Karjalasta -palstalta. Sinnekään ei viestisi kuulunut. Kannattaa opetella käyttämään foorumia oikein.