eilinen

eilen tuli telkusta joku ohjelma, jossa asuntoa lepäävaarassa vähän tunattiin ja sitte se meni eka näytössä, pyyntihinnalla, myyjänä iglo. Kattoiko kukaan?
2342
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kiinteistömaailmakin teki syyskuussa kaikkien aikojen myyntiennätyksensä!!!

Kuten olen sataan kertaan todennut, palstatodellisuus on yksi asia ja reaalimaailma toinen. Palstalla on ollut rommaus käynnissä niin pitkään kuin olen palstaa seurannut, reaalimaailmassa ei edelleenkään ole mitään merkkejä taantumasta.

Äänestä

Jeps,
saivat 3.000 euron investoinnilla ( ilmeisesti melkoisen kovalla työllä) noin 7.000 euroa lisää voittoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ohjelma kirjoitti:

eilen tuli telkusta joku ohjelma, jossa asuntoa lepäävaarassa vähän tunattiin ja sitte se meni eka näytössä, pyyntihinnalla, myyjänä iglo. Kattoiko kukaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu