Eihän sillä ämmällä liiku mitään päässä! Se on tyhmä, osaamaton blondi joka vaan meikkaa ja mielistelee muita! Sen ainoo keino saada hyväksyntää on keikuttaa sitä persettään ja kikatella jutuille joita ei ees ymmärrä. Sit sitä hirveetä kikatusta ku läski, ällöttävä kari vähän kutittelee. Ulkomaailmassa se ei menis Kakin lähellekään, sari on ***** ja Kari on perverssi ihrapallo joka ei oo naista koskaan saanutkaan.
sari on surkeista surkein
Nimetön**
5342
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Taidat olla kateellinen Sarille. Ja on se hyvä et on hieman pervoja ihrapalleroitakin ettei kaikki ole tylsiä tosikkoja kuin Mira.
Sari on yli-ikäinen pissis
sitte mikä tahansa. Saa olla blondi ja bisse, ihan mitä vaan pidän silti ja olen viiskymppinen heteronainen. Sari on oikeasti kiltti taskukokoinen leidi joka toivottavasti pysyy loppuun asti. Minä niin tykkään katsoa sitä ja kuunnella sen iloista naurua.
sählääjä.
Ei tiennyt,mitä tarkoittaa editointi,stuff my skoda,"ritariässää",markkaparkkimittareita....Ei voi mitään,jos yleissivistyksessä on aukkoja,mutta ei silti maailma kaadu,vaikkei noita tietäisikään.Huomautin vain.