Luger Parabellum

Päivää

Paljonkohan ko. aseesta mahtaisi olla sopiva pyynti? Itse saattaisin olla myymässä moisia kapistuksia kaliiperissa 7,65 ja 9mm?
45351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

500 euron molemmin puolin kunnosta riippuen.numerotarkoista enemmän ja seka sikiöistä osista kootuista vähemmän.

Äänestä
  • katsomassa asekaupassa aseiden kuntoa ja niiden hintoja.Siitä kun otat kauppiaslisän 25 % pois,alkaa hinta olemaan neuvottelu kysymys.

    Äänestä

Itsellehän oltaisiin annettu tuli terä haulikko (hinta n.550e) vaikka piipuT onkin vähän huonossa kunnossa. ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


P08 kirjoitti:

Päivää

Paljonkohan ko. aseesta mahtaisi olla sopiva pyynti? Itse saattaisin olla myymässä moisia kapistuksia kaliiperissa 7,65 ja 9mm?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu