kyllä taitaa olla

menossa konkurssiin kun ensin keksitään olevinaan tosi tuottoisa äänestysmenetelmä, sitten huijataan katsojia ostamaan 24/7 loppuajaksi "huipputarjouksella". minkäs teet jos rahat loppuu.
3265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

viime vuonnakin.

Äänestä

Älä siellä vingu, mitäs ostat. senverran pitäis olla älliä päässä, että tietää mihin rahansa laittaa

Äänestä
  • siis en todellakaan ite oo 24/7 ostanu, tuli vaan mieleen tuommoinen juttu.. elähän hermostu! :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


subtv kirjoitti:

menossa konkurssiin kun ensin keksitään olevinaan tosi tuottoisa äänestysmenetelmä, sitten huijataan katsojia ostamaan 24/7 loppuajaksi "huipputarjouksella". minkäs teet jos rahat loppuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu