rakas ystäväni jota en ollut tavannut moneen vuoteen, oli tulossa luokseni lomailemaan.
menin minnaa vastaan lentokentälle ja samalla mietin oliko hän muttunut paljon. mietin yhteisiä nuoruuden aikoja jolloin olimme villejä, ja uhmaavia. muka koviksia... kesken mietteiden kuulin huudon.
"tiina...!!!" se oli minna.
"hei. sä olet jo täällä.
"joo mä lähin töistä vähän aikasemmin." katsoin minnaa, joka oli todellaki muuttunut. hänellä oli pitkät vaaleat hiukset entisten lyhyiden tummien sijaan ja hänellä oli kevyet vaaleat meikit kun ennen hänellä oli tummaksi rajatut, rajut silmät ja vaaleaa puuteria. hän oli muuttunut paljon naisellisemmaksi.
"lähdetääks mun luo, saat nähä mun uuen kämpän."
saavuimme kämpilleni. kello oli jo paljon, ja meillä oli tarkoituksena lähteä katselemaan kaupungin yöelämää.
"eiks otettas jotain juotavaa?" minna kysyi. "joo, tottakai" vatasin ja menin pieneen keittööni tekemään paukkua.
juttelimme sohvalla istuen vanhoja muistellen ja paukkuja juoden. välillä kikatettiin ihan hulluna vanhoille kömmähdyksille, tuntui että aloimme jo vähän humaltua.
sitten minna hoksasi.
"vitsi, kello on jo noin paljon, täytyy rueta laittaan baari kamppeita valmiiks" samassa hä riisui vaatteensa pois ja alkoi kaivamaan matkalaukkuaan.
ihmeellisesti katseeni kiinnittyi hänen kiinteään takapuoleensa, joka pyllisteli minua kohti, hänen etsiessään vaatteita. minnalla oli mustat piukat pitsi alkkarit ja siihen kuuluvat rintsikat. aloin tuntea outoa kihelmöitiä jalkovälissäni.
"tiina, mitä sä laitat päälle.?"minna kysyi ja keskeytti ajatukseni.
"öö... mää laitan varmaan ton mustan topin ja minihameen."sanoin pikaisesti.
"laita ne päälles niin katotaan miltä ne näyttää."
tottelin ja aloin riisumaan. huomasin kuinka minnan katseli minua salaa, kuin vertaillen. siitähän minä kiihotuin vielä entisestään.
"ihanat rinsikat sulla" minna sanoi. mulla oli sellaset kirkaan punaset pitsiset myöskin.
"mikä koko se on. saisiks mä lainaan niitä ku ne sopis ton mun punasen paidan kanssa?"
"saathan sä" otin rintaliivini pois, ja minun kiinteät pyöreät rintani pulpahtivat esiin.
"sulla on kivat rinnat" minna sanoi. minä hämmennyin. "saanks kokeilla niitä?" en ehtinyt sanomaan mitään ku minna tuli jo ihan kiinni minuun ja otti rintani hänen käsiinsä. minulta pääsi voihkaisu. sitten minna antoi minulle hellän suudelman huulilleni. olin aivan kiihkoissani. jotenki käteni hivuttautui hänen jalkoväliinsä, jota peittivät mustat alkkarit. se kosteus tuntui niiden läpi. minnan tönäisi minut sohvalleni ja alkoi kiihkoissaan nuolla rintojani ja näykkäili niitä.sitten hän otti minulta alushousut hitaasti ja kiihottavasti pois, paljastaen paljaaksi ajellun häpyni. hän levitti jalkani ja sipaisi kielellään sykkivää klitoristani. tuntui että räjähdän samalla hän pyörilleli kovettuneita nännejäni sormillaan. sitten hän alkoi hieroa alapäätäni rytmikkäästi samalla klitorista imien. olin aivan hurmiossa, ja tunsin kuinka orgasmi alkoi lähestyä. jalkani tärisivät ja piluni sykki ja räjähdin. sitten minna antoi minulle vielä hellän suudelman ja sanoi" mun vuoro sit myöhemmin" puimme baari kamppeet päällemme ja lähdimme baariin. voi kuinka kiihoittunut olinkaan kun ajattelin mitä ilta tuo tullessaan. minna oli tosiaankin muuttunut....
kommentteja. tarina oli ensimmäinen kirjoittamani. pitäisikö kirjoittaa jatkoa siitä miten tiinan ja minnan ilta päättyy.
minnan ja tiinan seikkailut
5
9330
Vastaukset
- Kun kysytään
"pitäisikö kirjoittaa jatkoa siitä miten tiinan ja minnan ilta päättyy."
EI.- oli varsinainen
ilonpilaaja. Mun mielestä jokainen, joka haluaa kirjoitella, voi sen tänne tehdä, ei tartte mennä teilaa toisia jos ei juttu satu just makuhermoon, jos joku on nähnyt vaivan kirjoittaa ekan stoorin aiheesta joka on ainakin kirjoittajalle innostava. Mun mielestä meidän tulis olla vähän kannustavampia, niin kirjoittajat ei turhautuis.
- hyvä
oli varsinainen kirjoitti:
ilonpilaaja. Mun mielestä jokainen, joka haluaa kirjoitella, voi sen tänne tehdä, ei tartte mennä teilaa toisia jos ei juttu satu just makuhermoon, jos joku on nähnyt vaivan kirjoittaa ekan stoorin aiheesta joka on ainakin kirjoittajalle innostava. Mun mielestä meidän tulis olla vähän kannustavampia, niin kirjoittajat ei turhautuis.
Kirjoita vaan jatkoa hyvää tarinaa ,ei kannata välittää kaikenlaisista nipottajista.
- Kiihottunut mies
Kuten nimimerkistänikin huomasit, olisi iloinen, mikäli jatkaisit tarinaasi. Yksityiskohtia voisi olla enemmän, ja vaikkakaan kirjoitusvirheitä ei ollut häiritsevästi, niin esim. Baarikamppeet on yhdyssana. =) Mutta siis: Hyvä tarina, jatkathan pian?
- Kauko-setä
Käyttämään isoja alkukirjaimia virkkeen alussa ja nimissä, silloin voisin lukea sepustuksesi. Tuollaista soopaa en edes lue!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kristillinen kaste annetaa upotuskasteena
Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen mikve-kasteeseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali vertas1621137- 501110
Koko kansan kaste Punaisen meren ylityksen aikana
Koko Israelin 2,5 milj.kansa sai kasteen ja Pyhän Hengen lahjan ylittäessän Punaisen meren. 1.Kor.10 1 Sillä minä en ta3661097Sijaiskasteet kuolleitten puolesta
Paavali teki Korintossa sijaiskasteita kuolletten puolesta eli ns. Mormoninkasteita. 1. Kor. 15:29 Mitä muutoin ne, j3731019Martina ja jalkapalloilija2
Seiska: Martina iski nuoren jalkapalloilijan vuosia sitten. Könysikö milf teinin kanssa?182940Kristillinen kaste toimitetaan upottamalla veteen - pään valelukaste ei kelpaa
Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen puhdistautumiseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali verta153932Upotuskaste on raamatullisin kaste
Jokainen raamattua lukenut tietää sen. Päivänselvä asia. Vauvalle annettu kaste ei löydy raamatusta.717867- 89867
Nainen, nyt esitän muutaman skenaarion
Asumme yhdessä ja seurustelemme. 1. On ilta ja olet sohvalla makoilemassa ja räpläät kännykkääsi. Makuuhuoneesta kuulu110845Oikea kaste on syntisten kaste
Oikea kaste on syntisten kaste. Vain syntisiä tulee kastaa. Itsensä uskoviksi ja vanhurskaiksi julistaneita ei tule ka51723