BB voisi antaa määryksen

jotta epäonnistujat tutkisivat autoa. Selvittäisivät miksi tehtävä epäonnistui, onnistuneesta analyysistä palkkio.
41039
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

isoveli voisi sanoa että seuraava tehtävä on kasata auto uudestaan alkuperäiseen kuntoon,olis kiva kattoa noitten ilmeet=))))

Äänestä
  • Jennille rangastuksena auton kasaus.

    Äänestä

........

Äänestä

pippeli.Onnistuneesta analyysistä Kaki sais virpoa kameroilta piilossa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


asukkaille kirjoitti:

jotta epäonnistujat tutkisivat autoa. Selvittäisivät miksi tehtävä epäonnistui, onnistuneesta analyysistä palkkio.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu